"Човекът започва оттам, от където заявява бунтовно чувството си за свобода."
Николай Бередяев
Постинги в блога от 10.10.2024 г.
10.10.2024 20:48 -
Нека помислим, нека е критично...
Нека помислим.
Нека е критично.
Първи факт: имаме един излизащ от детство млад мъж. Видяхте ли го на клипа? Не е необходимо, това би могло да повлияе на емоциите ви, а ние се придържаме към логиката и фактите.
Втори факт: той е отличник.
Трети факт: той не е какъв да е отличник, а печелещ награди по математически олимпиади отличник.
Четвърти факт: ИМАЛО Е (и това никой не отрича) уроци (учебни или извънучебни) за ПОЛА, за това социален ли е или биологичен. Доколкото се разбира са били провеждани от учител по...география.
Пети факт: Момчето не ги е харесало и се е противопоставило.
Шести факт: Точно същият учител му оставя двойките. Серия от двойки. На отличник. Е, може това да не е неговия предмет, но...съвпадението е доста странно. По предмет на същия учител, който си провежда и едни "извънкласни" (уж) занимания.
Седми факт: Училищният съвет ТВЪРДИ (това, че училищния съвет ТВЪРДИ е факт, а твърдението на училищния съвет си е ТВЪРДЕНИЕ), та училищния съвет твърди, че майката ги притискала, редовно вдигала скандали и т.н.
Е, какво ли да твърди училищния съвет на училище, в които се провеждат подобни занятия с непълнолетни?
При следните факти чие твърдение изглежда правдоподобно.
Според логиката: твърденията на майката и момчето. Те са правдоподобните и аз залагам, че истината казват те. НЕ ВЯРВАМ, РАЗЧИТАМ НА РАЗУМА СИ и обосновах, излагайки последователно фактите: защо мисля така.
НО...
Във вселената се случват и по-странни неща...
Ако все пак: учителят е писал двойките, защото момчето не учи. Ако майката притиска училищния съвет на елитна гимназия.
Ако...ДЖЕНДЪР УРОКЪТ е оправдание на момчето да не учи...Какво излиза: че подобни уроци ПРЕЧАТ на нормалното протичане на часовете.
Но ако е по-вероятното, далеч по-вероятното, несравнимо по-вероятното: момчето е тероризирано, защото не признава модерните и политически правилните възгледи за пола: тогава училището вече не е училище, а институция за претапяне на личността, за пълното й обезличаване и производство на политически коректни хуманоиди.
Независимо какво твърди Папионката, под какви протести се подписват точно същите учители, които допреди месеци казваха, че нямало ДЖЕНДЪР ПРОПАГАНДА, подобни уроци не са за училище.
И ако нямаше такива, нямаше да го има и този скандал.
АПЛАУЗИ ЗА ВСИЧКИ ПОЛИТИЦИ, ПОДКРЕПИЛИ МЕРКИТЕ СРЕЩУ ЛГТБ пропаганда в училищата.
Нека е критично.
Първи факт: имаме един излизащ от детство млад мъж. Видяхте ли го на клипа? Не е необходимо, това би могло да повлияе на емоциите ви, а ние се придържаме към логиката и фактите.
Втори факт: той е отличник.
Трети факт: той не е какъв да е отличник, а печелещ награди по математически олимпиади отличник.
Четвърти факт: ИМАЛО Е (и това никой не отрича) уроци (учебни или извънучебни) за ПОЛА, за това социален ли е или биологичен. Доколкото се разбира са били провеждани от учител по...география.
Пети факт: Момчето не ги е харесало и се е противопоставило.
Шести факт: Точно същият учител му оставя двойките. Серия от двойки. На отличник. Е, може това да не е неговия предмет, но...съвпадението е доста странно. По предмет на същия учител, който си провежда и едни "извънкласни" (уж) занимания.
Седми факт: Училищният съвет ТВЪРДИ (това, че училищния съвет ТВЪРДИ е факт, а твърдението на училищния съвет си е ТВЪРДЕНИЕ), та училищния съвет твърди, че майката ги притискала, редовно вдигала скандали и т.н.
Е, какво ли да твърди училищния съвет на училище, в които се провеждат подобни занятия с непълнолетни?
При следните факти чие твърдение изглежда правдоподобно.
Според логиката: твърденията на майката и момчето. Те са правдоподобните и аз залагам, че истината казват те. НЕ ВЯРВАМ, РАЗЧИТАМ НА РАЗУМА СИ и обосновах, излагайки последователно фактите: защо мисля така.
НО...
Във вселената се случват и по-странни неща...
Ако все пак: учителят е писал двойките, защото момчето не учи. Ако майката притиска училищния съвет на елитна гимназия.
Ако...ДЖЕНДЪР УРОКЪТ е оправдание на момчето да не учи...Какво излиза: че подобни уроци ПРЕЧАТ на нормалното протичане на часовете.
Но ако е по-вероятното, далеч по-вероятното, несравнимо по-вероятното: момчето е тероризирано, защото не признава модерните и политически правилните възгледи за пола: тогава училището вече не е училище, а институция за претапяне на личността, за пълното й обезличаване и производство на политически коректни хуманоиди.
Независимо какво твърди Папионката, под какви протести се подписват точно същите учители, които допреди месеци казваха, че нямало ДЖЕНДЪР ПРОПАГАНДА, подобни уроци не са за училище.
И ако нямаше такива, нямаше да го има и този скандал.
АПЛАУЗИ ЗА ВСИЧКИ ПОЛИТИЦИ, ПОДКРЕПИЛИ МЕРКИТЕ СРЕЩУ ЛГТБ пропаганда в училищата.
Търсене
За този блог

Гласове: 18164