Постинг
25.06.2024 08:27 -
Красота :-)
Автор: cefules
Категория: Лични дневници
Прочетен: 2516 Коментари: 0 Гласове:
Последна промяна: 25.06.2024 08:48
Прочетен: 2516 Коментари: 0 Гласове:
16
Последна промяна: 25.06.2024 08:48
Не е хубава подигравката с нечия външност, особено пък с външността на една жена, но понеже въпросната персона на няколко пъти си позволи да се подиграва с чужда външност, чрез прокси-профила си, оправдание за публикуването на тази снимка има.
В случая не е и подигравка. В подигравката има по-непринудена усмивка, моята е замръзнала. В потрес съм. И в случая това, което виждам не е реален човек (макар да е фотографиран точно такъв), това за мен е алегория.
Това е Лицето на войната.
Иначе реалната персона е брюкселската служителка в Пропагандата, Ангелина Пискова.

В случая не е и подигравка. В подигравката има по-непринудена усмивка, моята е замръзнала. В потрес съм. И в случая това, което виждам не е реален човек (макар да е фотографиран точно такъв), това за мен е алегория.
Това е Лицето на войната.
Иначе реалната персона е брюкселската служителка в Пропагандата, Ангелина Пискова.

Няма коментари
Търсене
За този блог

Гласове: 18164