Постинг
30.06.2024 09:33 -
Коментар на Владислав Апостолов. Респект!

Не е колаж. Всеки може да надникне в Imdb и да види.
Характерното за тази световна кинокласация е, че с времето рейтингът се понижава. Всеки глас по-нисък от 10 го смъква надолу.
Минисериалът е толкова нов, че още първи сезон не е излъчен докрай.
Разтърсващо е, но действието му е във вселената "Star Wars", но ето какво казаха феновете. И не само "отровните", защото е твърде голямо числото на отрицателния вот, за краткото време, през което е на екран.
Причината?
Владислав Апостолов я обяснява, интелигентно и точно.
Казва това, което от много време тормози любителите на научната фантастика. Само, че уокът има по-голямо влияние в Холивуд от феновете.
Политиката от изкуството!
Този рейтинг за един "Star Wars" е позор.
И тук не е намесена "дългата ръка на Путин"
Няма коментари
Търсене
За този блог

Гласове: 18164
