Постинг
27.10.2024 13:24 -
Гласувах
Гласувах!
И точно днес гласът не е безобиден, а носи цялата си тежест и характер.
Защото настоящият избор е не само за политическа личност, политическа партия, политическа сила и нейната геостратегическа ориентация, но и за Вяра, а и за поведенчески модел и добър вкус.
Гласувах СРЕЩУ ТОВА училищата да бъдат политизирани, учениците да бъдат обучавани не в науки, а в джендър стереотипи; гласувах срещу уок-а. И всеки нормален американец, изтормозен от атмосферата, в която е тровен и задушаван би харесал избора ми.
Гласувах срещу арогантното поведение на национални медии и зомбираните от нея псевдо-интелектуалци; гласувах срещу клюкаро-махаленщината; надничането в личния живот; биг-брадарлъка, който вече се превърна в обществен стереотип и обществото на "красивите и интелигентните" се чувства в пълното си право да дебне, да преследва, да наднича и в личния живот на "политически неубедения" и ако няма с какво да го уязви - да си измисли нещо за живота му.
Гласувах срещу своето положение: да бъда поданик в протекторат; защото само в протекторат властникът се отчита на прокуратора или пък на посланика в нечие посолство.
Гласувах срещу войната, на която всеки мъж може да бъде пратен за да защитава чужди интереси; да умира и да убива хора като себе си.
Гласувах срещу това, някой да ме взема за своя собственост и да реагира остро, само като съм изразил своето становище. Само защото съм казал (и вярвам, и ще устоя), че животът си е мой, че главата над раменете си е моя глава и не съм роб или негова собственост.
Гласувах срещу влиянието на НПО-тата, тоест: гласувах за моята лична, индивидуална свобода.
Това е психологическата страна на вот-а на един свободен човек, а за политическата се говори твърде много.
И всеки разумен човек, неотровен или зомбиран от далеч по-мощните гласове на разполагащите с всички средства на масова информация/и дезинформация, ако не е зависим от определени кръгове, ако не е на нечия ясла и не се надява на кариера и лични облаги за сметка на облагите на цял народ, ще е направил избор подобен моя. АМИН
И точно днес гласът не е безобиден, а носи цялата си тежест и характер.
Защото настоящият избор е не само за политическа личност, политическа партия, политическа сила и нейната геостратегическа ориентация, но и за Вяра, а и за поведенчески модел и добър вкус.
Гласувах СРЕЩУ ТОВА училищата да бъдат политизирани, учениците да бъдат обучавани не в науки, а в джендър стереотипи; гласувах срещу уок-а. И всеки нормален американец, изтормозен от атмосферата, в която е тровен и задушаван би харесал избора ми.
Гласувах срещу арогантното поведение на национални медии и зомбираните от нея псевдо-интелектуалци; гласувах срещу клюкаро-махаленщината; надничането в личния живот; биг-брадарлъка, който вече се превърна в обществен стереотип и обществото на "красивите и интелигентните" се чувства в пълното си право да дебне, да преследва, да наднича и в личния живот на "политически неубедения" и ако няма с какво да го уязви - да си измисли нещо за живота му.
Гласувах срещу своето положение: да бъда поданик в протекторат; защото само в протекторат властникът се отчита на прокуратора или пък на посланика в нечие посолство.
Гласувах срещу войната, на която всеки мъж може да бъде пратен за да защитава чужди интереси; да умира и да убива хора като себе си.
Гласувах срещу това, някой да ме взема за своя собственост и да реагира остро, само като съм изразил своето становище. Само защото съм казал (и вярвам, и ще устоя), че животът си е мой, че главата над раменете си е моя глава и не съм роб или негова собственост.
Гласувах срещу влиянието на НПО-тата, тоест: гласувах за моята лична, индивидуална свобода.
Това е психологическата страна на вот-а на един свободен човек, а за политическата се говори твърде много.
И всеки разумен човек, неотровен или зомбиран от далеч по-мощните гласове на разполагащите с всички средства на масова информация/и дезинформация, ако не е зависим от определени кръгове, ако не е на нечия ясла и не се надява на кариера и лични облаги за сметка на облагите на цял народ, ще е направил избор подобен моя. АМИН
Няма коментари
Търсене
За този блог

Гласове: 18164
