Постинг
27.10.2024 16:58 -
Резултатите стават позорни!
Резултатите стават позорни и скоро всички ще разберат какво им се случва.
От сега казвам: аз до фронта няма да ида. Но много от вас съжалявам, защото щете-не щете ще ви пратят.
И това ще е най-трагичното.
Но най-позорното е, че К.П. този вибратор с изкуствен интелект, при това бета-версия, с ужасно много бъгове, този полуумен индивид, този лигавещ се мунчо, който най-открито си призна, че се отчита пред посолството ще е сред определящите сетнините ви.
Някой сети ли се, кой му избиваше животните!
Някой сети ли се, кой му вкарваше дъмпингово украинско зърно!
Някой сети ли се, кой го унизи с 0,04 % от бюджета!
Някой сети ли се, кой иска да му затвори ТЕЦ-овете!
Някой сети ли се, кой и чии кучета развяват възторжените лозунги, че сме били от "добрите" и побеждаващите (със санкциите) точно на фона на срещата на БРИКС и вайръл постинга, в който е направена една проста аритметика, колко пари трябват на "работещият беден" не за да живее, а за да съществува!
Някой сети ли се, че наскоро имаше скандал с едно момче и майка му (които независимо какви са и колко са прави) все пак имат какво да кажат: ЧЕ В ЕЛИТНА ГИМНАЗИЯ НЯКОЙ ГИ Е УЧИЛ НЕ НА ПРЕДМЕТА СИ, А НА ТОВА, ЧЕ ПОЛОВЕТЕ БИЛИ СОЦИАЛНИ!
Хайде, стига глупости и клишета: "Евроинтеграция", "популисти", "копейки" и т.н. Ето това са факти, всичко друго са интерпретации.
На колко унижения още трябва да го подложат, че да се сети! Добре, нямате никакво шибано доверие, то политиците не го заслужават, ама защо мляснахте тази мазна свирка, точно на тези, които ви прекарват толкова грозно и нехигиенично!
От сега казвам: аз до фронта няма да ида. Но много от вас съжалявам, защото щете-не щете ще ви пратят.
И това ще е най-трагичното.
Но най-позорното е, че К.П. този вибратор с изкуствен интелект, при това бета-версия, с ужасно много бъгове, този полуумен индивид, този лигавещ се мунчо, който най-открито си призна, че се отчита пред посолството ще е сред определящите сетнините ви.
Някой сети ли се, кой му избиваше животните!
Някой сети ли се, кой му вкарваше дъмпингово украинско зърно!
Някой сети ли се, кой го унизи с 0,04 % от бюджета!
Някой сети ли се, кой иска да му затвори ТЕЦ-овете!
Някой сети ли се, кой и чии кучета развяват възторжените лозунги, че сме били от "добрите" и побеждаващите (със санкциите) точно на фона на срещата на БРИКС и вайръл постинга, в който е направена една проста аритметика, колко пари трябват на "работещият беден" не за да живее, а за да съществува!
Някой сети ли се, че наскоро имаше скандал с едно момче и майка му (които независимо какви са и колко са прави) все пак имат какво да кажат: ЧЕ В ЕЛИТНА ГИМНАЗИЯ НЯКОЙ ГИ Е УЧИЛ НЕ НА ПРЕДМЕТА СИ, А НА ТОВА, ЧЕ ПОЛОВЕТЕ БИЛИ СОЦИАЛНИ!
Хайде, стига глупости и клишета: "Евроинтеграция", "популисти", "копейки" и т.н. Ето това са факти, всичко друго са интерпретации.
На колко унижения още трябва да го подложат, че да се сети! Добре, нямате никакво шибано доверие, то политиците не го заслужават, ама защо мляснахте тази мазна свирка, точно на тези, които ви прекарват толкова грозно и нехигиенично!
Няма коментари
Търсене
За този блог

Гласове: 18164
