Постинг
19.02.2025 09:39 -
Пак започва денят ми с добри новини
Не, че има нещо изненадващо, но му беше време.
Сега ще наблюдавам реакции, как в следващите месеци, седмици, дни...лека, полека; тъй, де - посмодернистично ще се завъртат телесни части, ще се сменя тон.
Надявам се да бъде треснат един много як "Х" върху сделката с АЕЦ-а.
Надявам се да не е късно.
Надявам се да се направи пълна ревизия на това какво сме изнесли за Украйна и кой се е облагодетелствал от тази порочна спекула.
Все ще има психопати, които ще продължат да желаят да месят България в конфликта и да пращат чужди деца да мрат на фронта. Много се надявам да ядат бой.
Няма коментари
Търсене
За този блог

Гласове: 18164
