Постинг
24.02.2025 10:36 -
На място на изтрития ми постинг
Автор: cefules
Категория: Лични дневници
Прочетен: 1131 Коментари: 0 Гласове:
Последна промяна: 24.02.2025 10:37
Прочетен: 1131 Коментари: 0 Гласове:
17
Последна промяна: 24.02.2025 10:37
Предишният ми постинг беше изтрит от модерацията, след любезното докладване на Гетьо от Русе.
Позволих си малко по-силни фрази.
Позволих си да напиша онова, което мисля.
Позволих си да кажа, че в България, законите служат само на някой да злоупотребява с тях.
Позволих си да кажа, че същото е с морала, че моралът е поруган, подигран, изкривен.
Позволих си да кажа, че няма защо да се гордея, че спазвам законите, след като с това позволявам други да ги нарушават.
И тук думите ми излизаха от рамките на кроткия тон, но отразяваха истинската българска емоционалност.
Ще се стигне до драстични последици, ако продължава тази гавра със закона, тази гавра с морала.
Не може на единия ден всички медии, всички гейове сред съдебните заседатели и съдебни заседатели сред гейовете, публични личности и блог-умници да осъждат "хулиганския акт" пред Европейското представителство, че по време на народен протест се изля червена боя, а после...
Да се отнимава с пренебрежение хулиганския акт пред Руското посолство, където се изля 100 кг. червена боя.
Има ли закон! Има!
Има ли морал! Има такива претенции.
Да, ама в единия случай има арести.
В другия няма арести.
Когато няма правосъдие, народът сам взима правосъдието в своите ръце.
Не казвам, че е добро - неизбежно е.
Позволих си малко по-силни фрази.
Позволих си да напиша онова, което мисля.
Позволих си да кажа, че в България, законите служат само на някой да злоупотребява с тях.
Позволих си да кажа, че същото е с морала, че моралът е поруган, подигран, изкривен.
Позволих си да кажа, че няма защо да се гордея, че спазвам законите, след като с това позволявам други да ги нарушават.
И тук думите ми излизаха от рамките на кроткия тон, но отразяваха истинската българска емоционалност.
Ще се стигне до драстични последици, ако продължава тази гавра със закона, тази гавра с морала.
Не може на единия ден всички медии, всички гейове сред съдебните заседатели и съдебни заседатели сред гейовете, публични личности и блог-умници да осъждат "хулиганския акт" пред Европейското представителство, че по време на народен протест се изля червена боя, а после...
Да се отнимава с пренебрежение хулиганския акт пред Руското посолство, където се изля 100 кг. червена боя.
Има ли закон! Има!
Има ли морал! Има такива претенции.
Да, ама в единия случай има арести.
В другия няма арести.
Когато няма правосъдие, народът сам взима правосъдието в своите ръце.
Не казвам, че е добро - неизбежно е.
Кое в кабинета на Радев е както трябва, ...
КОЙ ЩЕ СМЕНИ РУМЕН РАДЕВ
ФРГ загуби за първи път надпреварата за ...
КОЙ ЩЕ СМЕНИ РУМЕН РАДЕВ
ФРГ загуби за първи път надпреварата за ...
Следващ постинг
Предишен постинг
Няма коментари
Търсене
За този блог

Гласове: 18164