Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
24.02.2025 10:36 - На място на изтрития ми постинг
Автор: cefules Категория: Лични дневници   
Прочетен: 1131 Коментари: 0 Гласове:
17

Последна промяна: 24.02.2025 10:37

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
 Предишният ми постинг беше изтрит от модерацията, след любезното докладване на Гетьо от Русе. 
 
 Позволих си малко по-силни фрази. 
 Позволих си да напиша онова, което мисля.
 Позволих си да кажа, че в България, законите служат само на някой да злоупотребява с тях. 

 Позволих си да кажа, че същото е с морала, че моралът е поруган, подигран, изкривен.

 Позволих си да кажа, че няма защо да се гордея, че спазвам законите, след като с това позволявам други да ги нарушават. 

 И тук думите ми излизаха от рамките на кроткия тон, но отразяваха истинската българска емоционалност. 

 Ще се стигне до драстични последици, ако продължава тази гавра със закона, тази гавра с морала. 

 Не може на единия ден всички медии, всички гейове сред съдебните заседатели и съдебни заседатели сред гейовете, публични личности и блог-умници да осъждат "хулиганския акт" пред Европейското представителство, че по време на народен протест се изля червена боя, а после...

 Да се отнимава с пренебрежение хулиганския акт пред Руското посолство, където се изля 100 кг. червена боя. 

 Има ли закон! Има!
 Има ли морал! Има такива претенции.
 

 Да, ама в единия случай има арести. 
 В другия няма арести. 


 Когато няма правосъдие, народът сам взима правосъдието в своите ръце. 
 Не казвам, че е добро - неизбежно е. 

 



Гласувай:
17



Няма коментари
Търсене

За този блог
Автор: cefules
Категория: Лични дневници
Прочетен: 975434
Постинги: 714
Коментари: 596
Гласове: 18164
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930