Постинг
28.05 09:37 -
И още малко за "малка Украйна"
Преди няколко месеца, няколко хиляди идиота, под строй (без даже да съзнават, че са под строй), именуващи се: "красиви и интелигентни", "състоятелни и образовани", GenZ и така нататък, обсебиха публичното пространство.
Имаше кой да им даде тази трибуна.
Доказаха на цяла България, на всеки българин, че има хора над закона и че правосъдието го раздава улицата, когато някой има достатъчно силни механизми да я организира.
И какви бяха механизмите ли?
БНТ, БТВ, НОВА, Капитал; фен-групите във фейсбук. Всички онези, които след името на обекта на своето преклонение са изписали Bulgaria. Примерно: Star Wars Bulgaria, Heavy Metal Bulgaria и т.н. и т.н. абсолютно всички, които имат подобни имена, скъпо платен трафик, за който получават средства от неправителствени организации; групите "Забелязано в...еди-си-кой-град" (почти всички такива групи), про-партийните на ПП ДБ и други близки до тях...
Целият ресурс беше използван за да се извадят варненци по улици и да се излагат. Да досаждат на цяла България, да извиват ръцете на закона и да доказват, че във "фермата на животните всички животни са равни, но има и по-равни".
Е, показаха се. Освободиха този г*з, този престъпник, този мисир, този духач на украинската мафия. И сега го дава "изненадан" и всички тези чукундури, които го освободиха, сега го дават изненадани. Неразрешеният град потъпква от всякъде закона, като се има предвид, че е край морето е и опасен. Сто процента ще е и депо на украинската мафия, а кой ги знае дали няма да започнат да отвличат и българи и да ги пращат на фронта. Но има по-лошо и от всичко това. По-лошото е, че нашия народ се изложи, ама тотално се изложи и показа що за кокошарник е. С освобождението на този дермояд.
Имаше кой да им даде тази трибуна.
Доказаха на цяла България, на всеки българин, че има хора над закона и че правосъдието го раздава улицата, когато някой има достатъчно силни механизми да я организира.
И какви бяха механизмите ли?
БНТ, БТВ, НОВА, Капитал; фен-групите във фейсбук. Всички онези, които след името на обекта на своето преклонение са изписали Bulgaria. Примерно: Star Wars Bulgaria, Heavy Metal Bulgaria и т.н. и т.н. абсолютно всички, които имат подобни имена, скъпо платен трафик, за който получават средства от неправителствени организации; групите "Забелязано в...еди-си-кой-град" (почти всички такива групи), про-партийните на ПП ДБ и други близки до тях...
Целият ресурс беше използван за да се извадят варненци по улици и да се излагат. Да досаждат на цяла България, да извиват ръцете на закона и да доказват, че във "фермата на животните всички животни са равни, но има и по-равни".
Е, показаха се. Освободиха този г*з, този престъпник, този мисир, този духач на украинската мафия. И сега го дава "изненадан" и всички тези чукундури, които го освободиха, сега го дават изненадани. Неразрешеният град потъпква от всякъде закона, като се има предвид, че е край морето е и опасен. Сто процента ще е и депо на украинската мафия, а кой ги знае дали няма да започнат да отвличат и българи и да ги пращат на фронта. Но има по-лошо и от всичко това. По-лошото е, че нашия народ се изложи, ама тотално се изложи и показа що за кокошарник е. С освобождението на този дермояд.
Няма коментари
Търсене
За този блог

Гласове: 18164
